Hatco Canada Glo-Ray® GR2SDH-60 Display Merchandiser, Heated, For Multi-Product
Model: GR2SDH-60
Certifications: cULus , Made in USA , UL EPH Classified
Overview
Glo-Ray® Designer Horizontal Display Warmer, countertop, (1) shelf (12) rods, thermostat, pre-focused infrared top heat, incandescent light, hardcoat aluminum base, tempered glass end panels, designer panels & corner caps, 4" legs, 2210 watts, cULus, UL EPH Classified, Made in USA
Shelf Construction: aluminum
Shelf Type: flat
Shelves: 1
Width (side - side): 60" - 69"
Width: 66.25"
Height: 18.11"
Depth: 27"