Hatco Canada Glo-Ray® GRSDH-52D Display Merchandiser, Heated, For Multi-Product
Model: GRSDH-52D
Certifications: CE , cULus , Made in USA , UL EPH Classified
Overview
Glo-Ray® Merchandising Warmer, countertop, (20) rods, pass thru design, with (2) horizontal shelves, pre-focused infrared top heat, incandescent light, adjustable dividers, tempered glass sides, stainless steel & aluminum construction, with 4" legs, 3520 watts, CE, cULus, UL EPH Classified, Made in USA
Shelves: 2
Width (side - side): 50" - 59"
Width: 52"
Height: 25.3"
Depth: 19.5"