HABCO Manufacturing Impulse Cold Space™ ESM14SL54HC Refrigerator, Merchandiser
Model: ESM14SL54HC
Certifications: cULus , NSF
Overview
Capacity: 9 - 23 cu. ft.
Compressor HP: 1/4 HP
Door Type: sliding door(s)
Exterior Finish: black
Refrigeration: self-contained, bottom mounted
Size: 2 section
Width: 47"
Height: 54"
Depth: 21"