New Air Refrigeration NCDC-36-SV Display Case, Refrigerated, Countertop
Model: NCDC-36-SV
Certifications: cETLus
Overview
Doors: sliding glass
Exterior Finish: painted & stainless steel exterior
Interior Finish: stainless steel interior
Refrigeration: self-contained, bottom mounted
Service Type: self-service
Shelf Quantity: 2 shelves
Width (side - side): 31" - 36"
Width: 36"
Height: 28"
Depth: 21"