Model: TGM-R-48-SC/SC-B-W
Certifications: cULus , Made in USA , UL EPH Classified
Overview
Exterior Finish: black exterior
Front: curved glass
Interior Finish: white interior
Refrigeration: self-contained refrigeration
Service Type: full service
Shelf Quantity: 3
Width (side - side): 43" - 48"
Width: 48.25"
Height: 49.13"
Depth: 39"