Model: TOAM-48-HC~NSL01
Exterior Finish: black
Height: 73" - 78"H
Interior Finish: white
Refrigeration: self-contained refrigeration
Width: 43" - 48"W
Width: 48"
Height: 78.5"
Depth: 29.13"