Southbend (Middleby) Platinum PCE11B/SI Convection Oven, Electric
Model: PCE11B/SI
Overview
Platinum Single Convection Oven, Electric 11kW, Bakery Depth, Standard Controls, Independent Doors
Width: 38"
Height: 55"
Depth: 43.5"