Southbend (Middleby) Platinum PCHG30S/T Convection Oven, Gas
Model: PCHG30S/T
Certifications: CSA , NSF
Overview
Platinum Single Convection Oven, Half Size, Gas 30,000 BTU's, Standard Depth, Touch Controls
Interior Finish: porcelain interior
Size: deep/bakery size
Type: standard
Width: 30"
Height: 33"
Depth: 26.8"