Atosa Canada Atosa MSCT-48-10 Refrigerated Counter, Mega Top Sandwich / Salad Unit
Model: MSCT-48-10
Certifications: cETLus , ETL-Sanitation
Overview
Access Type: doors
Compressor Style: side / rear breathing
Exterior Finish: all stainless steel exterior
Number of Doors: 1 door
Pan Capacity (Top): 10 pan
Refrigeration: self-contained, rear mounted
Sections: 1 section
Width (side - side): 48" - 59" wide
Width: 50.13"
Height: 10.57"
Depth: 15.57"