Southbend (Middleby) SE36T-HHH Range, 36" Heavy Duty, Electric
Model: SE36T-HHH
Certifications: cETLus , ETL-Sanitation
Overview
Heavy Duty Range, electric, 36", (3) 12" hot tops, thermostatic controls, (1) TruVection oven, includes (3) racks, stainless steel front, sides, top & oven lining, cETLus, ETL-Sanitation
Base: (1) convection oven
Exterior Finish: stainless steel front & sides
Top: (3) hot tops
Width: 36"
Height: 40.4"
Depth: 38.5"