EFI Sales Ltd. Canada Versa Heat RCTCM-36-P Cheesemelter, Gas
Model: RCTCM-36-P
Certifications: cETLus , ETL-Sanitation
Overview
Exterior Finish: all stainless steel exterior
Heat Type: infrared
Mounting: countertop
Rack Positions: 1
Width (side - side): 25" - 36"
Width: 36"
Height: 19"
Depth: 18"