EFI Sales Ltd. Canada Versa-Chill FUDR2-60VC Freezer, Undercounter, Reach-In
Model: FUDR2-60VC
Certifications: cETLus , ETL-Sanitation
Overview
Access Type: doors
Compressor HP: 1/3 HP
Doors: solid door(s)
Exterior Finish: all stainless steel exterior
Refrigeration: self-contained, rear mounted
Size: 2 section
Width: 60" - 71"
Width: 60.2"
Height: 37.1"
Depth: 30"