EFI Sales Ltd. Canada Versa-Chill CPDW2-44VC Refrigerated Counter, Pizza Prep Table
Model: CPDW2-44VC
Certifications: cETLus , ETL-Sanitation
Overview
Access Type: drawers
Exterior Finish: all stainless steel exterior
No of Drawers: 2 drawers
Refrigeration: self-contained, side mounted
Sections: 1 section
Width (side - side): 37" - 48" wide
Work Surface Finish: poly cutting board
Width: 44"
Height: 44.06"
Depth: 33.1"