EFI Sales Ltd. Canada Versa-Chill CPDW2-93VC Refrigerated Counter, Pizza Prep Table
Model: CPDW2-93VC
Certifications: cETLus , ETL-Sanitation
Overview
Access Type: doors & drawers
Exterior Finish: all stainless steel exterior
No of Drawers: 2 drawers
Number of Doors: 2 doors
Refrigeration: self-contained, side mounted
Sections: 3 section
Width (side - side): 85" - 96" wide
Work Surface Finish: poly cutting board
Width: 93"
Height: 44.06"
Depth: 33.1"