Garland Canada Beverage Air - Garland Canada UCR41AHC Refrigerator, Undercounter, Reach-In
Model: UCR41AHC
Certifications: cULus , Made in USA , UL EPH Classified , UL-Sanitation
Overview
Access Type: doors
Compressor HP: 1/5 HP
Door Type: solid
Exterior Finish: stainless steel & galvanized steel
Refrigeration: self-contained, side mounted
Size: 1 section
Width: 36" - 47"
Width: 41"
Height: 34.5"
Depth: 34.75"