Winco MSTP-10SF Mesh Strainer
Brand: Winco
Model: MSTP-10SF
SKU: 1001732
Overview
Mesh Strainer, 10.25" Bowl, Single Fine Mesh, stainless steel, plastic handle (Qty Break = 12 each)
Type: single mesh
Mesh Construction: stainless steel
Design: fine
Bowl Size: 10"
Width: 23.62"
Height: 4"
Depth: 10.37"