Traulsen Canada Dealer's Choice UHT32-R-SB Refrigerator, Undercounter, Reach-In
Model: UHT32-R-SB
Certifications: cETLus , ETL-Sanitation
Overview
Dealer's Choice Compact Undercounter Refrigerator, Reach-in, one-section, 32" wide, stainless steel exterior top, sides & door, hinged right, stainless steel back, anodized aluminum interior, galvanized bottom, rear mounted, self-contained refrigeration, R290 Hydrocarbon refrigerant, (4) 4" casters, 1/5 hp, cETLus, ETL-Sanitation
Size: 1 section
Width: 24" - 35"
Width: 32"
Height: 33.5"
Depth: 30.88"