Hatco Canada Glo-Ray® GRSDS/H-30D Display Merchandiser, Heated, For Multi-Product
Model: GRSDS/H-30D
Certifications: CE , cULus , Made in USA , UL EPH Classified
Overview
Glo-Ray® Merchandising Warmer, countertop, (12) rods, pass thru design, (2) shelves, top shelf horizontal, lower shelf forward-slanted, stainless/aluminum construction, 4" legs, 1530 watts, CE, cULus, UL EPH Classified, Made in USA
Shelves: 2
Width (side - side): 30" - 39"
Width: 30"
Height: 33.5"
Depth: 24.25"