Hatco Canada Glo-Ray® GRSDS-41D Display Merchandiser, Heated, For Multi-Product
Model: GRSDS-41D
Certifications: cULus , Made in USA , UL EPH Classified
Overview
Glo-Ray® Merchandising Warmer, countertop, 41" long, (16) rods, pass thru design, with (2) shelves, forward-slanted shelves, pre-focused infrared top heat, tempered glass sides, stainless steel & aluminum construction, 4" legs, 2120 watts, cULus, UL EPH Classified, Made in USA
Shelves: 2
Width (side - side): 40" - 49"
Width: 41"
Height: 32.4"
Depth: 24.29"