New Air Refrigeration NCR-24-35H Display Case, Refrigerated, Countertop
Model: NCR-24-35H
Certifications: cETLus
Overview
Doors: hinged glass
Exterior Finish: black exterior
Refrigeration: self-contained, bottom mounted
Service Type: self-service
Shelf Quantity: 4 shelves
Width (side - side): 25" - 30"
Width: 25"
Height: 35"
Depth: 25"