New Air Refrigeration NGR-23-71H Refrigerator, Merchandiser
Model: NGR-23-71H
Certifications: cETLus
Overview
Capacity: 8 cu. ft. (and under)
Door Type: hinged door(s)
Exterior Finish: black
Refrigeration: self-contained, bottom mounted
Size: 1 section
Width: 23"
Height: 71"
Depth: 21"