Model: TOAM-72-HC~TSL01
Certifications: cULus , Made in USA , UL EPH Classified
Overview
Design: vertical case
Display: 4-tier of shelves
Exterior Finish: black
Height: 79" - 96"H
Interior Finish: white
Refrigeration: self-contained refrigeration
Width: 67" - 72"W
Width: 72"
Height: 78.5"
Depth: 29.88"