Southbend (Middleby) Platinum PCE75B/TD Convection Oven, Electric
Model: PCE75B/TD
Overview
Platinum Single Convection Oven, Electric 7.5kW, Bakery Depth, Touch Controls, Dependent Doors
Width: 38"
Height: 55"
Depth: 43.5"