Southbend (Middleby) Platinum PCE11B/TI-V Convection Oven, Electric
Model: PCE11B/TI-V
Overview
Platinum Single Convection Oven, Electric 11kW, Bakery Depth, Touch Controls, Independent Doors, Ventless
Width: 38"
Height: 55"
Depth: 43.5"