EFI Sales Ltd. Canada Versa-Chill CUDR2-36VC Refrigerator, Undercounter, Reach-In
Model: CUDR2-36VC
Certifications: cETLus , ETL-Sanitation
Overview
Compressor HP: 1/4 HP
Door Type: solid
Exterior Finish: stainless steel exterior
Refrigeration: self-contained, rear mounted
Size: 2 section
Width: 36" - 47"
Width: 36.2"
Height: 34.1"
Depth: 29.5"