Garland Canada Beverage Air - Garland Canada UCFD27AHC-2 Freezer, Undercounter, Reach-In
Model: UCFD27AHC-2
Certifications: cULus , Made in USA , UL EPH Classified , UL-Sanitation
Overview
Access Type: drawers
Compressor HP: 1/4 HP
Exterior Finish: galvanized & stainless steel exterior
Refrigeration: self-contained, rear mounted
Size: 1 section
Width: 24" - 32"
Width: 27"
Height: 34.63"
Depth: 32"