Atosa Canada CookRite AGR-24G-LP Range, 24" Restaurant, Gas
Model: AGR-24G-LP
Certifications: cETLus , ETL-Sanitation
Overview
Base: (1) space saver oven
Exterior Finish: all stainless steel exterior
Plate Thickness: .750" = 3/4"
Top: (1) griddle
Vent: backriser with hi-shelf
Width: 24"
Height: 57.38"
Depth: 31"