Atosa Canada CookRite AGR-4B36GR-NG Range, 60" Restaurant, Gas
Model: AGR-4B36GR-NG
Certifications: cETL , ETL-Sanitation
Overview
Base: (2) standard ovens
Control Type: manual controls
Exterior Finish: all stainless steel exterior
Plate Thickness: .750" = 3/4"
Top: (4) open burners, (1) 36" griddle
Vent: backriser with hi-shelf
Width: 60"
Height: 57.38"
Depth: 31"