Atosa Canada CookRite AGR-6B-24RGB-NG Range, 60" Restaurant, Gas
Model: AGR-6B-24RGB-NG
Certifications: cETLus , ETL-Sanitation
Overview
Base: (2) standard ovens
Control Type: manual controls
Exterior Finish: all stainless steel exterior
Plate Thickness: .750" = 3/4"
Top: (6) open burners, (1) 24" griddle
Vent: backriser with hi-shelf
Width: 60"
Height: 57.5"
Depth: 31.5"