True Refrigeration Canada ULC (CAD) Core Models TUC-24F-HC Freezer, Undercounter, Reach-In
Model: TUC-24F-HC
Certifications: CE , cULus , Made in USA , UL EPH Classified
Overview
Access Type: doors
Compressor HP: 1/4 HP
Doors: solid door(s)
Exterior Finish: all stainless steel exterior
Refrigeration: self-contained, rear mounted
Size: 1 section
Width: 24" - 32"
Width: 24"
Height: 31.63"
Depth: 24.75"