Hatco Canada Glo-Ray® GR3SDH-39 Display Merchandiser, Heated, For Multi-Product
Model: GR3SDH-39
Certifications: cULus , Made in USA , UL EPH Classified
Overview
Construction: aluminum & painted metal
Controls: thermostatic controls
Shelf Type: flat
Shelf Construction: glass
Shelves: 1
Width (side - side): 30" - 39"
Width: 39.18"
Height: 16.09"
Depth: 27.26"