Hatco Canada Glo-Ray® GRSDS/H-30DHW Display Merchandiser, Heated, For Multi-Product
Model: GRSDS/H-30DHW
Certifications: CE , cULus , Made in USA , UL EPH Classified
Overview
Glo-Ray® Merchandising Warmer, countertop, (12) rods, pass thru design, (2) shelves, high wattage on top horizontal shelf, lower shelf forward-slanted, stainless/aluminum construction, 4" legs, 2450 watts, CE, cULus, UL EPH Classified, Made in USA
Shelf Type: slanted
Width (side - side): 30" - 39"
Width: 30"
Height: 33.5"
Depth: 24.25"