New Air Refrigeration NGR-17-77H Refrigerator, Merchandiser
Model: NGR-17-77H
Certifications: cETLus
Overview
Capacity: 8 cu. ft. (and under)
Door Type: hinged door(s)
Exterior Finish: black
Refrigeration: self-contained, bottom mounted
Size: 1 section
Width: 17"
Height: 77"
Depth: 21"