Model: TOAM-48GS-HC~TSL01
Certifications: cULus , Made in USA , UL EPH Classified
Overview
Design: vertical case
Display: 4-tier of shelves
Exterior Finish: black
Height: 73" - 78"H
Interior Finish: white
Refrigeration: self-contained refrigeration
Width: 43" - 48"W
Width: 48"
Height: 78.5"
Depth: 29.88"