Garland Canada Beverage Air - Garland Canada UCF32AHC Freezer, Undercounter, Reach-In
Model: UCF32AHC
Certifications: cULus , Made in USA , UL EPH Classified , UL-Sanitation
Overview
Access Type: doors
Compressor HP: 1/3 HP
Doors: solid door(s)
Exterior Finish: galvanized & stainless steel exterior
Refrigeration: self-contained, rear mounted
Size: 1 section
Width: 24" - 32"
Width: 32"
Height: 34.5"
Depth: 32"