Hatco Canada Glo-Ray® GRSDH-41D Display Merchandiser, Heated, For Multi-Product
Model: GRSDH-41D
Certifications: CE , cULus , Made in USA , UL EPH Classified
Overview
Glo-Ray® Merchandising Warmer, countertop, (16) rods, pass thru design, with (2) horizontal shelves, pre-focused infrared top heat, incandescent light, adjustable dividers, tempered glass sides, stainless steel & aluminum construction, with 4" legs, 2680 watts, CE, cULus, UL EPH Classified, Made in USA
Shelves: 2
Width (side - side): 40" - 49"
Width: 41"
Height: 25.3"
Depth: 19.5"