Hatco Canada Glo-Ray® GRSDS/H-41D Display Merchandiser, Heated, For Multi-Product
Model: GRSDS/H-41D
Certifications: CE , cULus , Made in USA , UL EPH Classified
Overview
Glo-Ray® Merchandising Warmer, countertop, (16) rods, pass thru design, (2) shelves, top shelf horizontal, lower shelf forward-slanted, stainless/aluminum construction, 4" legs, 2120 watts, CE, cULus, UL EPH Classified, Made in USA
Shelf Type: slanted
Width (side - side): 40" - 49"
Width: 41"
Height: 33.5"
Depth: 24.25"