Hatco Canada Quick Ship GRSDS-30D-120-QS Display Merchandiser, Heated, For Multi-Product
Model: GRSDS-30D-120-QS
Certifications: cULus , Made in USA , UL EPH Classified
Overview
(QUICK SHIP MODEL) Glo-Ray® Merchandising Warmer, glossy gray, countertop, 30" long, (12) rods, pass thru design, with (2) shelves, forward-slanted shelves, pre-focused infrared top heat, tempered glass sides, stainless steel & aluminum construction, 4" l
Shelf Type: slanted
Width (side - side): 30" - 39"
Width: 30"
Height: 32.4"
Depth: 24.29"