Southbend (Middleby) Platinum PCE75S/TI-V Convection Oven, Electric
Model: PCE75S/TI-V
Certifications: cCSAus , ENERGY STAR , NSF
Overview
Platinum Single Convection Oven, Electric 7.5kW, Standard Depth, Touch Controls, Independent Doors, Ventless, CSA, NSF
Deck Qty: 1 deck
Size: full/standard size
Type: standard
Width: 38"
Height: 55"
Depth: 37.25"