Eurodib Canada ATMOVAC DIABLO12 Eurodib DIABLO12 Vacuum Sealing Machine 12"
Model: DIABLO12
SKU: 1013597
Overview
Length: 16.7"
Width: 14.4"
Height: 14.1"